What's happening?

The Only Living Boy in New York

The Only Living Boy in New York

Jul. 27, 2017USA88 Min.R
Twoja ocena 0
7 1 głos

Opis

The Only Living Boy in New York Recenzja

 

Thomas Webb, syn wydawcy i artystki, ukończył właśnie studia i stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie.

Opuszcza mieszkanie rodziców na Upper West Side i przeprowadza się na Lower East Side, gdzie nawiązuje przyjaźń z sąsiadem, W.F. – uzależnionym od alkoholu pisarzem, który chętnie dzieli się z nim nie tylko whisky, ale i życiową mądrością.

Thomas traci grunt pod nogami, gdy odkrywa, że jego ojciec zdradza żonę z młodszą, atrakcyjną kobietą. Chcąc za wszelką cenę rozbić nowy związek ojca, sam wdaje się w romans z jego kochanką.

Prowadzi to do serii wydarzeń, które podadzą w wątpliwość wszystko, co Thomas wiedział o sobie i swojej rodzinie.

 

The Only Living Boy in New York Cały Film Online – Uczta Kinomana!

Film tego pokroju  to nie zwykły obraz, a złożona opowieść, która wraz z jej rozwojem pokazuje niuanse i zmianę głównego bohatera.

Kiedy poznajemy Thomasa jest młodym ambitnym człowiekiem wierzącym w swoje ideały. Wraz z rozwojem fabuły zaczyna on się zmieniać.

Krok po kroku zmierza w rejony, które dotąd uznawał nie tylko za obce, ale również i zakazane.

Wspaniałe studium ludzkiej osobowości, które skłania do refleksji nad ludzkim postępowaniem i granicą moralności.

 

The Only Living Boy in New York Oficjalny Trailer

 

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qwLphqOs4vA

Jak sami widzicie film posiada niezwykle wciągającą fabułę. Można by wręcz rzec, że do końca nie wiemy kto w tej historii jest dobrym charakterem. Thomas ewoluuje w tej opowieści i z skromnego i nieznającego życia młodego mężczyznę ewoluuje do… no właśnie do kogo?

Przekonajcie się sami oglądając cały film!

 

The Only Living Boy in New York CDA, Vider, Zalukaj? NIE!

Cały Film za Darmo? Oczywiście!

Jeżeli chcecie zobaczyć film  totalnie za darmo mamy dla was świetną wiadomość!.

Klikając w Player znajdujący się powyżej przeniesiecie się na platformę Amazaon Prime Video, gdzie po krótkiej rejestracji będzie mogli skorzystać z okresu promocyjnego i za darmo obejrzycie ten film, a także znacznie, znacznie więcej pozycji.

Możecie również  kliknąć TUTAJ

Zapraszamy więc do rejestracji!

 

Film „The Only Living Boy in New York” to produkcja z gatunku dramatu i romansu z 2017 roku. Reżyserem i autorem scenariusza jest Marc Webb, a w obsadzie znajdują się m.in. Callum Turner, Kate Beckinsale, Pierce Brosnan, Cynthia Nixon, Kiersey Clemons i Jeff Bridges. Opowieść ta skupia się na życiu Thomasa Webba, który właśnie ukończył studia i próbuje znaleźć swoje miejsce w świecie. Film przynosi mieszane odczucia, jednakże z pewnością zasługuje na uwagę.

Fabuła filmu skupia się na życiu Thomasa Webba (Callum Turner), młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Webb nie wie, czego naprawdę chce w życiu i zastanawia się, co powinien robić dalej. Jego ojciec (Pierce Brosnan) jest znanym wydawcą, a matka (Cynthia Nixon) to artystka. Podczas gdy Thomas stara się odnaleźć swoje miejsce w życiu, poznaje piękną i tajemniczą kobietę, W.F. (Kate Beckinsale), która jest kochanką jego ojca. To spotkanie zmieni jego życie i spowoduje, że będzie musiał zmierzyć się z trudnymi wyborami i konsekwencjami swoich działań.

Główną postacią filmu jest Thomas Webb, który wciela się w rolę młodego człowieka, próbującego odnaleźć swoje miejsce w życiu. Callum Turner świetnie odnalazł się w tej roli, prezentując przemyślaną i złożoną postać. Webb jest inteligentny, kulturalny i czuły, ale jednocześnie niepewny siebie i niezdecydowany. Jego losy są bardzo interesujące, a widzowie z pewnością będą chcieli dowiedzieć się, jak potoczy się jego historia.

Drugą ważną postacią w filmie jest W.F., kochanka ojca Thomasa. Kate Beckinsale, która wciela się w tę rolę, zagrała bardzo dobrze. W.F. jest piękną, tajemniczą kobietą, która prowadzi Thomasa na manowce. Jej postać jest bardzo złożona, a aktorka zdołała świetnie oddać jej charakter i emocje.

Ojciec Thomasa, wydawca, to postać bardzo skomplikowana i kontrowersyjna. Pierce Brosnan zagrał tę rolę z klasą i wdziękiem, prezentując postać, która jest jednocześnie autorytetem i człowiekiem, który popełnia błędy. Cynthia Nixon, która wciela się w matkę Thomasa, również zagrała bardzo dobrze, prezentując postać artystki, która jest związana z przeszłością.

 

Podsumowanie

Ten film  to znakomite kino, w którym może nie zobaczymy efektowych wybuchów, czy efektów specjalnych, ale możemy liczyć na wciągającą historię o nieprzewidzianych zwrotach akcji. Ponadto studium głównego bohatera skłania do refleksji widza i wzbudza pytanie gdzie jest granica pomiędzy dobrem a złem.

Serdecznie polecamy ten film!

The Only Living Boy in New York
The Only Living Boy in New York
The Only Living Boy in New York
The Only Living Boy in New York
The Only Living Boy in New York
The Only Living Boy in New York
The Only Living Boy in New York
Original title The Only Living Boy in New York
IMDb Rating 6.3 14,455 votes
TMDb Rating 6.3 247 votes

Director

Marc Webb
Director

Obsada

Callum Turner isThomas Webb
Thomas Webb
Jeff Bridges isW.F. Gerald
W.F. Gerald
Pierce Brosnan isEthan Webb
Ethan Webb
Cynthia Nixon isJudith Webb
Judith Webb
Kiersey Clemons isMimi Pastori
Mimi Pastori
Anh Duong isBarbara
Barbara
Udostępniono0

Podobne Tytuły

Kolejne 365 dni
Moja wina
Świat Zwierząt
Downton Abbey: A New Era
Braven
Tajniak
Proza życia
21 mostów
Zaułek koszmarów
Green Book
Skrytka
Śniegu już nigdy nie będzie
Komentarze
13 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
×