What's happening?

C’mon C’mon

C’mon C’mon

Nov. 19, 2021USA109 Min.R
Twoja ocena 0
8 1 głos

Opis

C’mon C’mon Recenzja Filmu

 

Dziennikarz radiowy podróżujący po całym kraju niespodziewanie musi wyruszyć w podróż z swoim bratankiem. Podczas podróży musi nauczyć się on jak rozmawiać z dzieckiem i wyrusza w poruszającą podróż do własnego wnętrza, które musi zostać naprawione.

Poruszający obraz ludzkich relacji, który powinien zobaczyć każdy.

 

C’mon C’mon Oficjalny Zwiastun

 

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eVqPSMFDXMQ

 

Dzieci są naszym największym skarbem. To one dają nam siłę, jak również motywację do życia. Okazuje się jednak, ze czasami zamiast uczyć nasze dzieci warto zamienić się z nimi miejscem i zostać uczniem dziecka, ponieważ w jednym na pewno są one od nas lepsze w okazywaniu uczuć.

 

Klimat Powala

 

Nie inaczej jest z głównym bohaterem Johnym, który pomimo, że jest już w pełni dorosłym facetem w środku jest jeszcze malutkim dzieckiem, które musi nauczyć się żyć.

W przejściu tej podróży pomaga mu jego bratanek Jessie. Razem wyruszają w pełną emocji podróż w której główny bohater odkrywa to co do tej pory maił schowane na dnie serca.

Film pokroju C’mon C’mon nie jest obrazem w którym dzieje się wiele. Nie mamy tu wybuchów, efektowych scen walki, czy pościgów. Jest natomiast dialog, piękne sceny, jak również wspaniały klimat, który podkreślony został poprzez nakręcenie obrazu na czarnobiało. Jedni są tym zabiegiem zachwyceni i mówią, że jest to znakomite zagranie. Inni wręcz przeciwnie. Zarzucają twórcy, że przez to film jest pozbawiony emocji.

Tutaj nie odstaniemy za żadną ze stron, ponieważ jest to kwestia indywidualna.

 

Podsumowanie

C’mon C’mon to film bardzo uczuciowy. Co chwila jesteśmy wręcz bombardowani nicy oczywistymi kwestiami, które powinniśmy znać już od lat. Podane są one jednak w tak piękny i ujmujący sposób, że nie wiedzieć kiedy łza sama pokazuje się w oku widza poruszając tą wewnętrzną delikatną strunę, która łączy serce z duszą.

Jeżeli dodamy do tego mistrzowskie aktorstwo zaserwowane przez Joaquina Phoenixa  otrzymujemy znakomity obraz, który powinien zobaczyć każdy kto ceni sobie dobre kino, zwłaszcza jeżeli chce zrozumieć świat dziecka i to jak warto z nim rozmawiać.

 

C’mon C’mon
C’mon C’mon
C’mon C’mon
C’mon C’mon
C’mon C’mon
C’mon C’mon
C’mon C’mon
C’mon C’mon
C’mon C’mon
C’mon C’mon
Original title C'mon C'mon
IMDb Rating 7.4 25,932 votes
TMDb Rating 7.6 316 votes
Udostępniono0

Podobne Tytuły

Interstellar
After
Amsterdam
The Tax Collector
Furioza
Modlitwa przed świtem
Nie martw się, kochanie
Spider-Man: Homecoming
World War Z
Niewiniątka
Kler
Moja wina
Komentarze
13 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
×