What's happening?

Nie martw się, kochanie

Nie martw się, kochanie

Sep. 21, 2022122 Min.
Twoja ocena 0
7 1 głos

Opis

Nie martw się, kochanie cały film online

Alice (Florence Pugh) jest żoną Jacka (Harry Styles) żyją oni w eksperymentalnym osiedlu domów, które tworzą idealną wspólnotę w której wszyscy są bogaci i szczęśliwi.

Alice zaczyna jednak wątpić w utopijność całego projektu w którym uczestniczy wraz z mężem. Zaczyna odkrywać, że idealne życie jakie wiedzie społeczność kryje za sobą mroczne oblicze.

Zaczyna więc zadawać pytania i krok po kroku zbliża się do odkrycia prawdy.

Nie martw się, kochanie gdzie obejrzeć

Nie martw się, kochanie gdzie obejrzeć film online?

 

Lata 50 cechowały się pewnymi utartymi schematami. Mężczyźni pracowali, kobiety były paniami domów i ta kolej rzeczy odpowiadała każdej z stron. Mężczyzna miał utrzymać rodzinę i to na jego barkach spoczywała odpowiedzialność za byt rodziny.

Wielu mężczyzn poświęcało zdrowie i czas, aby osiągnąć wyższy status społeczny. To ile zarabia się pieniędzy i jaki styl życia prowadzi determinowało ludzi do pięć się coraz wyżej.

Dlatego więc kiedy Jack i Alice trafiają do wyższych sfer wiedzą, że taka okazja jest czymś wyjątkowym.

Każdy musi spełniać swoją rolę, aby wspinały sen mógł trwać. Niestety wizja utopijnego życia w którym wszystko jest idealne nie może trwać wiecznie.

Nie martw się, kochanie film online

 

Nie martw się, kochanie vider, zalukaj, cda? Jest coś lepszego!

Nie martw się, kochanie cda

Idealne życie. Któż nie chciałby żyć w świecie w którym wszystko układa się po naszej myśli. Musimy tylko przestrzegać zasad jakie wyznacza nam nasz szef.  Znakomita większość z ludzi karnie wypełniałaby to zadanie w zamian za dostatnie życie i spokój jaki ono oferuje.

Niektórzy jednak zaczynają zadawać niewygodne pytania widząc, że coś w tym idealnym świecie jest nie tak. Alice, główna bohaterka Nie martw się, kochanie jest właśnie tym człowiekiem.

Na początku jest posłuszna jak każdy. Z upływem czasu zaczyna jednak dostrzegać niuanse, które nie dają jej spokoju.

To z kolei prowadzi ją do odkrywania, że świat jaki został jej przedstawiony nie jest tak idealny, jak przedstawiają go jego twórcy.

 

Nie martw się, kochanie online

Nie martw się, kochanie vider

Film Nie martw się, kochanie można pochwalić pod wieloma względami. Pierwszym są znakomite kostiumy i inscenizacja. Mamy tutaj prawdziwy klimat lat 50. Przepych stroi, fryzur i samochodów z tamtego okresu wręcz przytłacza i wysyła widza w czasy tamtej epoki.

Drugą rzeczą na jaką warto zwrócić uwagę jest znakomity scenariusz. Karty odkrywane są pojedynczo i wciągają widza w świat, który przedstawiony jest w filmie.

Sprawia, to że Nie martw się, kochanie ogląda się z rosnącą ekscytacją i zapartym tchem, ponieważ akcje z minuty na minutę staje się coraz bardziej ciekawa i sprawia, że nie można przestać oglądać tego filmu.

Trzecim aspektem tej historii jest gra aktorska, która również mile zaskakuje. Główni bohaterowie są bardzo żywi i widz szybko utożsamia się z nimi. Możemy poczuć smak tamtych lat i to co czują główni bohaterowie.

 

Podsumowanie

Nie martw się, kochanie jest filmem niesamowitym. Tego typu historie ukazują tyle ważnych aspektów życia człowieka, że nie sposób ich zliczyć. Nasze miejsce w świecie, pogoń za sukcesem, relacje międzyludzkie i odkrywanie prawdy. Wszystko owiane płaszczykiem tajemnicy i okraszone efektami specjalnymi sprawia, ze ten film może pretendować do miana jednego z najlepszych w 2022 roku.

Widzowie, którzy chcą zobaczyć ciekawie nakręcony film, który zapada w pamięć na długo po tym jak skończy się go oglądać na pewno będą zachwyceni.

 

 

Nie martw się, kochanie
Nie martw się, kochanie
Nie martw się, kochanie
Nie martw się, kochanie
Nie martw się, kochanie
Nie martw się, kochanie
Nie martw się, kochanie
Nie martw się, kochanie
Nie martw się, kochanie
Nie martw się, kochanie
Original title Don't Worry Darling

Director

Olivia Wilde
Director

Obsada

Udostępniono1

Podobne Tytuły

Gdy sen nie nadchodzi
300: Początek imperium
Tenet
Brudna sprawiedliwość
Niezwykłe lato z Tess
Silent Twins
Szalony świat Louisa Waina
Seria Niezgodna: Wierna
Powodzenia, Leo Grande
Bela Luna
Ostatni ślad
Iluzja 2
Komentarze
13 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
×