What's happening?

Zołza

Zołza

Aug. 09, 2022Polska
Twoja ocena 0
6 1 głos

Opis

Zozła 2022 ▷ Cały Film Online

Co oznacza w dzisiejszych czasach bycie kobietą sukcesu? Władza, kreowanie wizerunku gwiazdy, a może pieniądze i kariera?

Anna Sobańska (Małgorzata Kożuchowska)  jest niekwestionowaną liderką w każdej z tych branż. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że ma wszystko. Kiedy jednak przyjrzymy się jej życiu dokładnie okazuje się, że nie wszystko układa się w jej życiu jak należy.

Problemy rodzinne, praca, a także ciągła presja sprawiają, że Anna staje na skraju załamania nerwowego. Czy uda jej się wyjść z życiowego zakrętu, czy raczej wykolei powodując kaskadę nieszczęść? Sprawdzamy!

 

Zozła Vider

Zołza Oficjalny Trailer

 

 źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CU1lGmQe8g0

 

Zołza ▷ Gdzie obejrzeć film? Cda, Zalukaj, Vider?

Polskie kino. Można je kochać, albo się je kocha, albo nienawidzi. W ostaniem jednak czasie, coraz więcej osób docenia krajowe produkcje. Nie inaczej jest z filmem Zołza. Mamy tutaj dość dobrą obsadę skłądająca się z doświadczonych aktorów, takich jak Małgorzata Kożuchowska, Artur Żmijewski, czy Anna Dymna.

Ponadto sam scenariusz jest napisany dość poprawnie i pokazuje nam całe spectrum życia głównej bohaterki.

Zaczynając od jej pracy, poprzez życie prywatne, kończąc na jej wewnętrznym dialogu i tym, jaka jest naprawdę.

Wszystko okraszone sporą dawką humoru i zabawnych scen. Sprawia to, że film ogląda się naprawdę dobrze i nie ma czasu na nudę.

zozła cda

Jaka powinna być prawdziwa kobieta?

 

Coraz częściej słyszy się, że prawdziwa kobieta sukcesu to ta, która osiąga go w pracy zawodowej. Film Zołza pomimo tego, że jest komedią porusza również bardzo ważną kwestię podziału wartości.

Główna bohaterka tak bardzo stara się być najlepszą biznes woman, że zapomina, co tak naprawdę jest ważne w życiu.

Rodzina zaczyna stawać się dla niej odległą. Przekłada się to na pogorszenie jej relacji, zarówno z mężem, jak i dziećmi.

Pogoń za pieniądzem i wpływami sprawia, że Anna zatraca właściwą percepcję i zaczyna upatrywać trwałe szczęście w swojej pracy.

Życie pokazuje jej jednak, co naprawdę jest ważne i w którym kierunku powinna ona podążać. Film więc nie tylko dostarcza rozrywki, ale pokazuje również wartości, którymi warto kierować się w życiu.

gdzie obejrzeć film zozła

Podsumowanie

Film Zołza to świetna komedia, która rozbawi każdego do łez. Znakomite dialogi i sceny dostarczają wielu zabawnych sytuacji, które sprawiają, że film jest dedykowany praktycznie dla każdego.

Reżyser na tym jednak nie poprzestaje i pod płaszczykiem zabawnego filmu przemyca nam dużo głębszy temat wartości i tego co w życiu jest naprawdę ważne.

Film Zołza jest więc bardzo ciekawą propozycją dla każdego kto kocha dobre kino.

zołza (2022)

Director

Director

Obsada

Udostępniono0

Podobne Tytuły

Gdzie jest Dory
Seks to nie grzech
House Party
Rodzina Addamsów 2
Teściowie poszukiwani
Scooby-Doo!
Szczęścia chodzą parami
Mumie
O czym dzisiaj marzą zwierzęta
Scooby-Doo! Powrót na wyspę zombie
Dzieciak rządzi
Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru
Komentarze
13 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
×