What's happening?

Szczęścia chodzą parami

Szczęścia chodzą parami

Czasem pech przynosi szczęście... a nawet miłośćSep. 02, 2022100 Min.
Twoja ocena 0
5 1 głos

Opis

Szczęścia chodzą parami Cały film online

Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia.

 

Szczęścia chodzą parami gdzie obejrzeć film? Vider, Cda, Zalukaj?

Recenzje filmowe to forma dziennikarstwa, którą można znaleźć w gazetach, magazynach i blogach. Piszą je zazwyczaj krytycy filmowi i filmoznawcy. Celem przeglądu filmowego jest wyrobienie opinii na temat jakości filmu, tego, czy warto go zobaczyć, oraz tego, czego widzowie powinni się spodziewać.

Istnieje wiele różnych rodzajów recenzji filmowych. Niektóre są bardziej pozytywne niż inne. Niektórzy skupiają się na aktorstwie, podczas gdy inni skupiają się na fabule lub kinematografii.

Pierwszą rzeczą, jaką zauważyłem w tym filmie, było to, jak dobrze był zagrany. Aktorstwo było fenomenalne dla wszystkich w obsadzie, ponieważ grali swoje postacie z taką głębią i zrozumieniem, że sprawiło, że chciałem zobaczyć więcej ich filmów w przyszłości.

Podsumowanie

Ten film jest obowiązkowy dla każdego, kto lubi się pośmiać, ale i widzi nieco głębszy sens tego filmu. Jedno jest pewne na filmie Szczęścia Chodzą Parami na Pewno nie będziecie się nudzić!

Original title Szczęścia chodzą parami
Udostępniono0

Podobne Tytuły

Parada serc
Jeszcze większe dzieci
Wściekle szybcy
Green Book
Niebezpieczne związki
Shazam! Gniew Bogów
Jak zostałem samurajem
Foki kontra rekiny
Maschile singolare
Wykolejona
Reminiscencja
The Little Mermaid
Komentarze
13 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
×