What's happening?

Predator: Prey

Predator: Prey

Aug. 05, 2022USA100 Min.R
Twoja ocena 0
7 1 głos

Opis

Pobierz film na swój komputer:

BEZPOŚREDNI LINK DO POBRANIA FILMU

Predator 5 cały film online – Recenzja

Poznajcie Predatora. Istotę z innej planety, która żyje tylko po to by polować. Tym razem nasz przybysz zmierzy się z plemieniem Komanczów i wojowniczkom Naru.

Starcie dostarczy każdemu emocji na najwyższym poziomie! Zapinajcie więc pasy łapcie za miski z popcornem, ponieważ Predator 5 prey właśnie zaczyna zabawę

predator t film online

Predator: Prey Vider, Cda, Zalukaj

 

Ta odsłona Predatora różni się nieco od poprzednich. Pierwszą różnicą, oczywiście na plus jest sceneria w której toczy się opowieść. Mamy tutaj wspaniałe lasy i dziką przyrodę. Zapierające dech w piersiach krajobrazy mieszają się z scenami walk, tworząc iście genialną kompozycje.

Drugą różnicą jest główny bohater, a raczej bohaterka. Jeszcze nigdy w historii tego gatunku do walki w pierwszym rzędzie nie stawała kobieta. Jest to miła odmiana i zarazem urozmaicenie.

Predator 5 wygląda więc naprawdę obiecująco.

predator: prey

Gdzie obejrzeć film Predator: Prey

Starcie wygląda na nierówne. Najnowsza technologia z kosmosu ma zmierzyć się z łukami i toporkami. Kluczem do zwycięstwa może okazać się więc nie brutalna siła, ale spryt i pomysłowość. A tej nie brakuje głównej bohaterce. Warto również wspomnieć o determinacji, która z każdą minutą filmu narasta i staje się potężnym lewarem w działania Naru.

filmy i seriale online

 

Predator 5 najlepsze kino 2022 roku.

 

Film ogląda się po prostu świetnie. Fabuła jest prosta. Jedna ze stron musi wygrać. Żadna nie chce się poddać. Niby proste, niby to już 5 odsłona serii, a pomimo to, co rusz możemy krzyknąć z zachwytu, nad pomysłowością scenarzysty i pomysłem na film, który dostarcza wiele emocji i zabawy.

predator prey 5 2022

Podsumowanie

Jeżeli chociaż raz widzieliście film z serii Predator musicie zobaczyć kolejną jego odsłonę. Znakomite zdjęcia, zapierające dech widoki i ciekawie poprowadzona fabuła sprawiają, że film ogląda się na jednym wdechu. Nie ma czasu na nudę, a trup ścielę się gęsto. Czy trzeba czegoś więcej do dobrej zabawy?

Uważamy, że nie 🙂

Predator: Prey
Predator: Prey
Predator: Prey
Original title Prey
IMDb Rating 7.8 59 votes
Udostępniono2

Podobne Tytuły

Ben-Hur
Liga Sprawiedliwych: Wojna
300: Początek imperium
Koniec
Dual
Ip Man 3
Jiu Jitsu
Zombie Express
Pierwsza Noc Oczyszczenia
Doktor Sen
Czarna Wdowa
Ucieczka z Pretorii
Komentarze
13 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
×