What's happening?

Źródła Video 245 Views Zgłoś błąd

  • Zobacz Traileryoutube.com
Piosenki o miłości

Piosenki o miłości

Sep. 20, 202190 Min.
Twoja ocena 0
7 1 głos

Opis

Piosenki o miłości recenzja filmu.

 

Robert, młody muzyk żyjący w cieniu odnoszącego sukcesy ojca, buntuje się przeciwko rodzicielskiemu autorytetowi. Spotkanie z początkującą wokalistką z małego miasta konfrontuje go z naturą jego wewnętrznej walki. W obliczu konfliktu pomiędzy uczuciem a ambicją ich wspólny projekt muzyczny staje pod znakiem zapytania. Osadzona we współczesnej Warszawie, słodko-gorzka historia o poszukiwaniu własnej tożsamości.

 

O czym jest film piosenki o miłości?

Film piosenki o miłości na pierwszy rzut oka może wydawać się monotonną bezbarwną opowieścią o losach dwojga osób pochodzących z różnych światów, które szukają swojego miejsca w świecie.

To jednak pozory. Kiedy widz zasiądzie do oglądania tego obrazu szybko zrozumie, że ten film oferuje znacznie więcej niż na pierwszy rzut oka widać. Znakomita gra aktorska, obłędne ujęcia filmowe i wciągający scenariusz angażują widza i już od pierwszych minut seansu wciągają go w pasjonującą opowieść o ludzkich losach i poszukiwaniu swojego miejsca w świecie.

Film piosenki o miłości to również uczta dla wszystkich melomanów.

W tym obrazie zarówno obraz jak i muzyka scalają się w jedno tworząc niepowtarzalną całość i zachwycając widzów magią jaka się wytwarza.

 

Piosenki o miłości Cda, Vider Zalukaj – Gdzie Obejrzeć film?

 

Film ten zaliczany jest do dramatów i opowiada dość gorzką historię osób, które chcą wzbić się ponad przeciętność, osiągnąć coś więcej i wyzwolić swoją kreatywność.

Zdarzają się one z brutalną rzeczywistością w któej świat nie jest dla nich łaskawy, a otaczający ich ludzie nie chcą im pomóc.

W pewnych momentach seansu możemy poczuć to przygnębienie, które jest wręcz namacalne i sprawia, ze chociaż po części czujemy to co czują główni bohaterowie. Myślę jednak, że mnóstwo osób będzie się utożsamiać z losami dwojga głównych aktorów, ponieważ praktycznie każdy z nas wcześniej lub później w swoim życiu doświadcza tego momentu w którym dobijamy do ściany która wydaje się być nie do przejścia.

piosenki o miłości cda

Podsumowanie

 

Film Piosenki o miłości  to znakomite kino w którym prawdziwi znawcy gatunku odnajdą magie. Cieszy fakt, że coraz częściej na ekrany kin trafiają właśnie tego typu obrazy. Zwłaszcza, że jest to krajowa produkcja, która daje nadzieję, na to że polskie kino może pokazać jeszcze bardzo wiele.

Polecamy wam z całego serca ten film.

Piosenki o miłości
Piosenki o miłości
Piosenki o miłości
Piosenki o miłości
Piosenki o miłości
Piosenki o miłości
Piosenki o miłości
Original title Piosenki o miłości
TMDb Rating 7 3 votes
Udostępniono0

Podobne Tytuły

Komentarze
13 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
×