What's happening?

Nawet myszy idą do nieba

Nawet myszy idą do nieba

Oct. 01, 2021Czech Republic80 Min.Not Rated
Twoja ocena 0
10 1 głos

Opis

„Nawet Myszy idą do Nieba” Film Online Recenzja

Choć czasem myszka potwornie się boi, zrobi wszystko, by inni tego nie zauważyli. Jak na tak małe zwierzątko jest bardzo uparta, a popisy to jej specjalność. Za wszelką cenę chce być najszybsza, najbystrzejsza i najdzielniejsza. By to udowodnić, zaryzykuje nawet spotkanie z lisem. Pech sprawia, że zamiast wyjść z tego cało, razem trafią do krainy, która okazuje się… niebem. Nie oznacza to jednak końca przygody. Wręcz przeciwnie! Przed bohaterami wyboista droga, podczas której będą musieli przeprawić się przez gorące źródła, rozwiązać zagadki z przedziwnego wesołego miasteczka i stawić czoła mrocznej Wszechpuszczy. Najtrudniejszym zadaniem może okazać się jednak pokonanie własnych lęków i głęboko zakorzenionych uprzedzeń. Czy bohaterom uda się odnaleźć wspólny język? Oto opowieść, która udowadnia, że w przyjaźni nie ma rzeczy niemożliwych!

 

Nawet Myszy idą do Nieba Cda, Vider, Zalukaj

 

„Nawet Myszy idą do Nieba” to urocza animowana koprodukcja z Czech, Polski, Słowacji i Francji, która z pewnością przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Film został skierowany do widzów od 6. roku życia, ale ze względu na swoją uniwersalną tematykę, może zainteresować również starszych widzów.

Głównymi bohaterami historii są wrogowie – mysz i lis, którzy wraz z innymi zwierzętami trafiają do zwierzęcego nieba, gdzie nie ma naturalnych instynktów i wszyscy są najlepszymi przyjaciółmi. Tam też, pod opieką anioła opowiadają swoje historie i dowiadują się, że jedynym sposobem na to, aby pozostać tam na zawsze, jest pokojowe życie. Wracają na ziemię w zamienionych rolach – myszka zostaje lisem, a lis staje się myszką. Ich przyjaźń przetrwała jednak próbę czasu i kiedy wrócili do swojego świata, starają się nadal być przyjaciółmi. Ich relacja staje się jednak bardziej skomplikowana, ponieważ ludzie zaczynają widzieć myszkę jako zagrożenie i chcą ją zabić. W tle fabuły pojawiają się również inne postacie – m.in. ryś, który chce zemścić się na myśliwych za to, że zabili jego matkę, oraz szczur, który chce pokonać myszkę w wyścigu.

 

Nawet Myszy idą do Nieba Gdzie obejrzeć film?

Główną wartością filmu jest przesłanie o tolerancji, przyjaźni i miłości do zwierząt. Historia pokazuje, że nawet najwięksi wrogowie mogą stać się przyjaciółmi i że warto żyć w zgodzie ze sobą i innymi. Film niesie ze sobą również przesłanie o ochronie przyrody i szanowaniu życia zwierząt.

„Even Mice Go to Heaven” to film, który z pewnością zachwyci dzieci swoją kolorową i przyjazną estetyką, a jednocześnie zmusi do refleksji dorosłych. Animacja jest bardzo dobrze wykonana, a postacie są urocze i pełne charakteru. Muzyka również dodaje uroku historii.

 

Podsumowanie

Po obejrzeniu tego filmu, zostaje w nas przede wszystkim ciepłe uczucie i uśmiech na twarzy. „Nawet Myszy idą do Nieba” to historia, która potrafi rozśmieszyć, poruszyć i zainspirować. Jest to idealna propozycja dla całej rodziny, która z pewnością zaspokoi potrzeby zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Nawet myszy idą do nieba
Nawet myszy idą do nieba
Nawet myszy idą do nieba
Nawet myszy idą do nieba
Nawet myszy idą do nieba
Nawet myszy idą do nieba
Nawet myszy idą do nieba
Nawet myszy idą do nieba
Original title Myši patří do nebe
IMDb Rating 6.6 380 votes
TMDb Rating 6.5 12 votes
Udostępniono0

Podobne Tytuły

O czym marzą zwierzęta
Jak wytresować smoka 2
Bogowie Egiptu
Król Skorpion: Księga Dusz
Za duży na bajki
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie
Co w duszy gra
Kurozając i zagadka Chomika Ciemności
Starcie tytanów
Teen Wolf: Nastoletni wilkołak – Film
Król Artur: Legenda Miecza
Igrzyska Śmierci
Komentarze
13 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
×