What's happening?

Następstwa

Następstwa

Jan. 28, 2022USA96 Min.R
Twoja ocena 0
5 1 głos

Opis

Następstwa Recenzja Filmu online

„Następstwa” w reżyserii Magnus von Horn. Film ten miał swoją premierę w 2020 roku na festiwalu w Cannes, gdzie otrzymał nominację do nagrody Un Certain Regard. „Następstwa” to dramat psychologiczny, który porusza tematykę toksycznych relacji między dorosłymi a nastolatkami.

Film opowiada historię 17-letniego Johna, który trafia do poprawczaka za zaatakowanie kolegi nożem. Po odbyciu kary John wraca do swojego małego miasteczka w Polsce, gdzie zaczyna pracę jako pomocnik elektryka. Wkrótce poznaje Martę, starszą od siebie o kilka lat pielęgniarkę, która pomaga mu w powrocie do normalnego życia. John zaczyna odczuwać silne uczucie do Marty i zyskuje jej zaufanie. Jednak gdy zaczyna się z nią spotykać, pojawiają się nieprzyjemne wydarzenia, które zmuszają go do zmierzenia się z traumami z przeszłości.

 

Następstwa Cda, Vider, Zalukaj

Główną postacią filmu jest John, grany przez Łukasza Simlata, który odgrywa swoją rolę z ogromną precyzją. Simlat w pełni oddaje emocje i zachowania swojego bohatera, co pozwala nam lepiej zrozumieć jego sytuację. Drugoplanową postacią jest Marta, grana przez Sandrę Drzymalską, która w swojej roli zagrała bardzo przekonująco. Jej postać stanowi oazę spokoju i stabilizacji w życiu Johna, co czyni ją kluczową postacią w całej historii.

Fabuła „Następstw” jest wciągająca i pełna napięcia, co pozwala nam lepiej zrozumieć świat Johna i odczuć emocje, jakie przeżywa. Reżyser zgrabnie porusza się między scenami z przeszłości a teraźniejszości, co pozwala na ujawnienie sekretów bohaterów oraz na wyjaśnienie, dlaczego John postępuje w pewien sposób.

 

Następstwa Podsumowanie Filmu

Po obejrzeniu filmu można odczuć wiele różnych emocji. Z jednej strony, czujemy współczucie dla Johna i zrozumienie dla jego decyzji, z drugiej zaś, mamy poczucie niepokoju i grozy, która w nim tkwi. „Następstwa” to bardzo emocjonalny i wciągający film, który z pewnością zostanie z widzem na dłużej.

Podsumowując, „Następstwa” to film godny polecenia dla osób, które lubią filmy o psychologicznej głębi. Magnus von Horn stworzył wspaniałą historię, która porusza ważne tematy i poraża swoją głębią.

Następstwa
Następstwa
Następstwa
Następstwa
Następstwa
Następstwa
Następstwa
Następstwa
Następstwa
Następstwa
Original title The Fallout
IMDb Rating 7 14,672 votes
TMDb Rating 7.5 276 votes

Director

Megan Park
Director

Obsada

Jenna Ortega isVada Cavell
Vada Cavell
Niles Fitch isQuinton Hasland
Quinton Hasland
Lumi Pollack isAmelia Cavell
Amelia Cavell
Julie Bowen isPatricia Cavell
Patricia Cavell
Will Ropp isNick Feinstein
Nick Feinstein
John Ortiz isCarlos Cavell
Carlos Cavell
Austin Zajur isDan Bonavure
Dan Bonavure
Udostępniono0

Podobne Tytuły

Niewidzialna wojna
Siła ducha
Był sobie pies
Spider-Man: Homecoming
Exodus: Bogowie i królowie
Silent Twins
Son of a Gun
Bohemian Rhapsody
Ben-Hur
Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci
Nikt
Midway
Komentarze
13 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
×