What's happening?

Na rauszu

Na rauszu

Sep. 24, 2020Denmark117 Min.Not Rated
Twoja ocena 0
1 1 głos

Opis

 

Na Rauszu – Co się dzieje po kilku głębszych?

 

na rauszu

 

Na Rauszu Recenzja

Film opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować.

Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi – przez cały dzień, również w pracy.

Z początku test miał być jedynie eksperymentem naukowym.

Niestety udaje się on głównym bohaterom. Skromna dawka alkoholu, rzeczywiście daje im lepsze wyniki w pracy, czy też życiu społecznym.

Ośmieleni wizją lepszego życia i rozwoju postanawiają kontynuować „ekspryment” z tą różnicą, że sukcesywnie zwiększają oni liczbę spożytych promili.

Bardzo szybko okazuje się, że po pierwsze niepostrzeżenie wpadają oni w nałóg. Po drugie ich życie zaczyna się walić na każdym polu.

Jak potoczą się losy bohaterów?

 

Na Rauszu Premiera

 

HBO GO powiadomiło, że polska premiera na Rauszu ma mieć miejsce 18 marzec 2021.

Oczywiście każdy z nas chciałby obejrzeć ten film w sali kinowej. Niestety, czy wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że raczej nie będzie nam to dane. 

 

Na Rauszu online – Śmiech przez łzy.

Ci z was, którzy myślą, że na rauszu jest zwykłą komedią w której kilku facetów upija się i wyprawia głupoty muszą zrewidować swoje wnioski.

Film ma znacznie głębsze znaczenie. Pokazuje jak krótka i szybka droga prowadzi człowieka do zatracenia. Najlepszym przykładem jest główny bohater, grany przez Madsa Mikkelsena. Na początku filmu ten człowiek pije w towarzystwie swoich kumpli czystą wodę.

Degradacja następuje jednak u niego bardzo szybko. Z jednej strony jest to dramat tego człowieka, z drugiej ostrzeżenie dla wszystkich, którzy w alkoholu nie widzą zagrożenia, czy też je bagatelizują.

Wnioski płynące więc z tego obrazu są głębokie i dalekie od lekkiej komedii.

 

Podsumowanie

Jak widzicie na rauszu jest filmem w którym możemy i trochę się pośmiać i trochę zastanowić. Polecam wam ten film nie tylko jako propozycja na weekend, ale również jako pewną odtrutkę dla wszystkich filmów typu Kac Vegas w których alkohol jest tylko i wyłącznie dobrym kompanem.

Na rauszu
Na rauszu
Na rauszu
Na rauszu
Na rauszu
Na rauszu
Na rauszu
Na rauszu
Na rauszu
Na rauszu
Original title Druk
IMDb Rating 7.7 147,365 votes
TMDb Rating 7.7 2,042 votes
Udostępniono0

Podobne Tytuły

Wojna o Planetę Małp
Niezłomny: Droga do odkupienia
13 Godzin: Tajna misja w Bengazi
Nowiny ze świata
Szczęścia chodzą parami
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
Fernando
Ralph Demolka w Internecie
Inna Kobieta
Łowca i Królowa Lodu
Kolejne 365 dni
Red Rocket
Komentarze
13 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
×