What's happening?

Krime Story. Love Story

Krime Story. Love Story

krime story love storyFeb. 11, 2022Unknown117 Min.Not Rated
Twoja ocena 0
7 1 głos

Opis

 

Recenzja Filmu

 

“Krime Story. Love story” to komedia gangsterska Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisana w książce rapera Marcina “Kali” Gutkowskiego, jest jak współczesna ekranizacja “Romea i Julii”.

Miasto gniewu, a w nim dzielnica, w której nikt nie ma lekko.

Dwóch przyjaciół (Krime i Wajcha) dostają propozycję nie do odrzucenia – zarobienia naprawdę dużych pieniędzy. Planują, że będzie to ich ostatni nielegalny “skok”, który ustawi ich już na całe życie.

 

Krime Story. Love Story Oficjalny zwiastun

 

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=arZjjKbZV6c

 

O czym jest film?

 

Jeżeli szukacie czegoś śmiesznego, lekkiego ale i nieźle zjadliwego to film Krime Story. Love Story jest czymś dla was. Utrzymana w gangsterskim klimacie komedia bawi ale również i porusza. Oczywiście to nie wszystko jak każda szanująca się polska produkcja musi zawierać wątek miłosny, który spaja do przysłowiowej kupy całość fabuły. Czy warto obejrzeć ten film? Sprawdzamy!

 

Krime Story. Love Story Gdzie obejrzeć?

Polska kinematografia przeżywała różne chwile. Raz było lepiej, raz gorzej. Był czas, że polskie filmy i seriale kojarzyły się jedynie z kiczem i słabymi emocjami. Cóż więc się dziwić, że większość ludzi wolała obejrzeć film na cda,pl vider, czy zalukaj niż na ekranie kina.

Teraz jednak ten schemat powoli się odwraca i film Krime Story. Love Story pokazuje, ze w Polsce można nagrać ciekawy film z fascynującą fabułą, która posiada sporą dawkę humoru.

 

Film, który dzieli

 

Wiele osób może mieć mieszane uczucie na temat filmu Krime Story. Love Story. Jak można połaczyć 2 tak różne od siebie tematy. Kiedy obejrzymy np. najnowszą część Pitbulla nie chce nam się wierzyć, że gangsterka może zostać przedstawiona w satyryczny sposób.  Bracia Węgrzyn dają jednak radę i pokazują, że jeżeli tylko włoży się dostatecznie dużo serca w całość produkcji można nagrać coś oryginalnego.

 

Podsumowanie

Film Krime Story. Love Story jest ciekawą propozycją dla wszystkich tych osób, które szukają czegoś innego. Film ogląda się znakomicie i zarówno sam pomysł na scenariusz jak gra aktorska dają radę i przenoszą nas w świat pełen niebezpieczeństw, przemocy i strachu podanych jednak bardzo lekko i z pewnym przymrużeniem oka.

Polecamy wam serdecznie ten film

 

 

Krime Story. Love Story
Original title Krime Story. Love Story
IMDb Rating 4.2 5 votes
Udostępniono0

Podobne Tytuły

Rodzinka rządzi
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
Nikt
The Unbearable Weight of Massive Talent
Rodzina Addamsów 2
After
Nie Patrz w Górę
Zakochana Anais
Król Internetu
Pogromcy duchów. Dziedzictwo
Zaginione miasto
Rodzina od zaraz
Komentarze
13 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
×