What's happening?

Dziewczyny z Dubaju

Dziewczyny z Dubaju

Nie uwierzysz, dopóki nie zobaczysz.Nov. 26, 2021Poland146 Min.Not Rated
Twoja ocena 0
6 1 głos

Opis

Dziewczyny z Dubaju Recenzja filmu online

 

Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach Dziewczyny z Dubaju zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu.

 

Dziewczyny z Dubaju Oficjalny trailer

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=C3VhTYLIpF4

 

Dziewczyny z Dubaju to film który przyciąga widzów na wiele sposobów. Pierwszym jest ciekawa opowieść, która kryje mroczną tajemnicę, drugą rzeczą są piękne kobiety występujące w filmie, trzecią z kolei fakt, że opowieść ta oparta została niestety na autentycznych wydarzeniach, które mają miejsce do dnia dzisiejszego.

 

Dziewczyny z Dubaju przedstawiają obraz młodych kobiet, które dla pieniędzy sprzedają swoje ciała arabskim szejkom.

Główna bohaterka z szarej myszki mieszkającej na wsi staje się topową modelką, jak również i kobietą do towarzystwa dla zamożnych mężczyzn. Z czasem jej działania doprowadzają do eskalacji tego procederu i wciągnięcia w tą niebezpieczną grę coraz większej liczby dziewczyn.

 

Mocny, wulgarny, kontrowersyjny…

 

Kontrowersyjny obraz w którym niestety ukazana jest moc pieniędzy. Dla nich to młode dziewczyny są w stanie zrobić tak naprawdę wszystko. Widzimy to najlepiej na przykładzie głównej bohaterki, która z każdą minutą filmu staje się coraz bardziej bezwzględna i nieczuła na los drugiej osoby.

Ten przejmujący obraz pokazuje, że świat w jakim żyjemy kieruje się całkowicie innymi zasadami niż wpajane nam są od dziecka.

Film dziewczyny z Dubaju autorstwa znanej piosenkarki Dody ukazuje brutalnie życie prostytutek, które dla pieniędzy są w stanie zrobić praktycznie wszystko. W filmie mamy wiele mocnych scen, którym bliżej do filmów dla dorosłych niż do ambitnego kina. Nie ma się co jednak dziwić skoro jest to film opowiadający historię kobiet do towarzystwa i ich życia.

 

Podsumowanie

Dziewczyny z Dubaju to film nie dla każdego. Jest mocny, kontrowersyjny i zapada w pamięć. Polecamy go każdemu, kto podejdzie do niego z odpowiednim dystansem i pewną dozom obiektywizmu. Nie oceniając samego zachowania tytułowych dziewczyn, ale patrząc na cały obraz jaki seruje nam reżyser.

 

Dziewczyny z Dubaju
Dziewczyny z Dubaju
Dziewczyny z Dubaju
Dziewczyny z Dubaju
Dziewczyny z Dubaju
Original title Dziewczyny z Dubaju
IMDb Rating 4.9 1,096 votes
TMDb Rating 6.4 17 votes

Director

Obsada

Udostępniono0

Podobne Tytuły

Komentarze
13 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
×