What's happening?

Córka

Córka

Dec. 16, 2021Greece122 Min.R
Twoja ocena 0
9 1 głos

Opis

Córka Recenzja Filmu Online

 

Leda spędza wakacje nad morzem. Niestety czas wypoczynku staje się dla niej okresem w którym musi skonfrontować swoje dawne życie z rzeczywistością.

 

Film Córka opowiada nie tyle o losach Ledy głównej bohaterki ale o czymś znacznie ważniejszym . Film ten konfrontuje z rzeczywistością matki i to jak wygląda ich życie. Często zmęczone, złe niezrozumiane przez społeczeństwa i przytoczone piętnem przymusu matczynej miłości. O tym właśnie jest ten obraz o ciężkim losie kobiet, które często gęsto zostają same na placu boju i nie mogą liczyć na nikogo, kto chciałby im pomóc.

 

 

Córka to mistrzowsko nagrany film. Mamy tutaj zarówno genialne ujęcia filmowe, które dają nam perspektywę i potrafią nadać klimat filmowi. Drugą bardzo ważną rzeczą jest gra aktorka. Tutaj mamy prawdziwą ucztę dla miłośników głębokiego kina, które skupia się na pokazaniu pełni bohaterów. Aktorzy, którzy zagrali w tym filmie stanęli na wysokości zadania i pokazali jak wykreować postacie z którymi widz potrafi nawiązać nić porozumienia i zrozumieć to co chcą pokazać.

 

Córka Gdzie obejrzeć? Cda Vider Zalukaj?

 

W filmie córka reżyser skupia się głównie na dialogach. Owszem mamy tutaj delikatny wątek thrillera ale film ten możemy zaliczyć spokojnie do przegadanych. Miłośnicy efektów specjalnych mogą być więc nieco zawiedzeni, ale wszyscy Ci, którzy szukają czegoś  głębokiego znajdą bez problemu.

Film Córka to przejmujący obraz ludzkich słabości i prawdziwego życia. Pokazuje, że nie zawsze świeci słońce i częściej pada deszcz. Człowiek momentami potrafi zmienić się nie do poznania w zależności od okoliczności.

 

Podsumowanie

 

Córka to bardzo ciekawa pozycja dla każdego kto lubi nieco bardziej ambitne kino i coś więcej niż zwykły film.

Polecam serdecznie wam tą pozycję ponieważ naprawdę warto.

 

Córka
Córka
Córka
Córka
Córka
Córka
Córka
Córka
Córka
Córka
Original title The Lost Daughter
IMDb Rating 6.7 43,819 votes
TMDb Rating 6.6 389 votes
Udostępniono0

Podobne Tytuły

Taniec kryształów
Oczy Tammy Faye
Dom Gucci
Gierek
Szalony świat Louisa Waina
Ciche Miejsce
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
365 dni: Ten dzień
Wszystkie nasze strachy
Proza życia
Wysoka dziewczyna 2
Głęboka woda
Komentarze
13 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
×