What's happening?

Black as Night

Black as Night

Oct. 01, 2021USA87 Min.Not Rated
Twoja ocena 0
9 1 głos

Opis

Black as Night Film Online – Recenzja

 

Shwana zaradna nastolatka mieszkająca w Nowym Orleanie zostaje napadnięta przez wampira. Nie mogąc się pogodzić z swoją krzywdą postanawia rozpocząć walkę z tymi istotami. W tym starciu pomaga jej grupa zaufanych przyjaciół.

 

 

Black as Night Oficjalny Zwiastun filmu

 

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=iuXnGbxTxDE

 

Niektórzy z was mogą westchnąć z teatralnie przewrócić oczami. Który to już film o wampirach. Okazuje się jednak, że temat, który na pierwszy rzut oka może wyglądać na kompletnie wyczerpany. Jak się jednak okazuje, jeżeli połączymy dobrze przemyślany scenariusz z dobrą grą aktorską i okrasimy go szczyptą efektów specjalnych może okazać się, że wyjdzie nam coś znakomitego.

Tak właśnie jest w przypadku filmu Black as Night

 

Black as Night – o czym jest film?

 

Film jest ciekawy. Rozpoczyna się standardowo, ale akcja szybko nabiera tempa i już po kilkunastu minutach rozpoczyna się prawdziwa impreza. Szybko przechodzimy do konkretów i nie ma miejsca na nudę. Główna bohaterka jest przebojowa i niebezpieczna. Ta dziewczyna jest naprawdę sprytna i jeżeli ktoś ją skrzywdzi to no cóż… ma delikatnie rzecz ujmując przekichane.

 

W filmie znajdziemy sporo widowiskowych efektów specjalnych. Wampiry posiadające ponadprzeciętne moce pokazują na co ich stać, ale bohaterowie stojący po stronie dobra wcale im nie ustępują. Pomysłowość i spryt potrafią nieźle namieszać i nawet potwory muszą uznać wyższość czosnku, srebra czy osikowego  kołka.

Walka jest w filmie Black as Night więc czymś na porządku dziennym i jeżeli lubicie tego typu sceny na pewno nie będziecie zawiedzeni.

 

Podsumowanie

Być może wydaje wam się, że film Black as Night może być niepozorny. Są to jednak tylko pozory. Znakomity scenariusz, świetne efekty specjalne i nieszablonowa gra aktorska wciągną każdego w wir walki z wampirami i będą trzymać w swoich objęciach do samego końca.

Jeżeli więc chcecie zobaczyć ciekawy film na pewno się nie zawiedziecie.

Cda, Vider, Zalukaj Rakuten? Nie!

Cały Film za Darmo? Oczywiście!

 

Chcesz zobaczyć ten film totalnie za darmo?

Mamy dla was świetną wiadomość!

Klikając w Player znajdujący się powyżej przeniesiecie się na platformę Amazaon Prime Video, gdzie po krótkiej rejestracji będzie mogli skorzystać z okresu promocyjnego i za darmo obejrzycie ten film, a odblokujecie dostęp do tysięcy innych filmów i seriali online.

Oglądaj Legalnie i w najwyższej jakości!

Możesz również  kliknąć TUTAJ

Zapraszamy więc do rejestracji!

Black as Night
Black as Night
Black as Night
Black as Night
Black as Night
Black as Night
Black as Night
Original title Black as Night
IMDb Rating 4.2 1,939 votes
TMDb Rating 5.4 77 votes
Udostępniono0

Podobne Tytuły

Inicjacja
Son of a Gun
Gray Man
Więzień Labiryntu
Need for Speed
Atak Tytanów
Potrójne Zagrożenie
Smutek
Dom bardzo nawiedzony 2
Naznaczony: Rozdział 3
Obecność 2
System
Komentarze
13 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
×