What's happening?

(NIE)DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE

(NIE)DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE

Nov. 11, 2021Italy101 Min.Not Rated
Twoja ocena 0
7 1 głos

Opis

Recenzja Filmu Online

 

(Nie)Długo i Szczęśliwie to historia 4 małżeństw, które niespodziewanie dowiadują się że ich śluby są nieważne.

Przygotowywana jest kolejna ceremonia, która ma naprawić ten błąd. Czy jednak małżeństwa, które posiadają pewien staż zdecydują się na ponowne stanięcie na ślubnym kobiercu?

Sprawdzamy!

 

(Nie)Długo i Szczęśliwie Oficjalny Zwiastun Filmu

 

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6jtf9UGXHaA

 

Zwykły film? Nie sądzę!

(Nie)Długo i Szczęśliwie to na pierwszy rzut oka kolejna komedia o zabarwieniu romantycznym w którą wplątane są wątki damsko-męskie. Jest to jednak jedynie pozór. Oglądając film szybko dowiadujemy się, że pod tą lekką formą znajduje się coś znacznie głębszego.

W obrazie poruszane są przeróżne wątki ludzkiego życia i ukazana jest jego proza. Proza, która często była zabójcą nawet największych uczuć, które wydawać by się mogło przetrwają wszystko.

Oglądając jednak film szybko uświadamiamy sobie, ze sam moment ślubu jest tylko jedną chwilą, a potem czeka nas długa droga u boku drugiego człowieka, który często zmienia się w trakcie swojego życia.

Co gorsza zmieniamy się i my sami i nasze wartości. To co kiedyś wydawało się nienaruszalną prawdą kruszeje z dnia na dzień, po to by w końcu zetrzeć się w proch.

(Nie)Długo i Szczęśliwie jest więc nie tylko głupkowatą komedią romantyczną, ale znacznie czymś więcej.

 

Włoski Klimat

 

Sam film nakręcony jest w Włoszech i obraz przesycony jest pięknymi zdjęciami morza i południowego ciepłego klimatu. Dlatego też ten film ogląda się bardzo dobrze, pomimo, że nie ma w nim mega efektów specjalnych i wybuchów. Można prawie poczuć ciepło tego klimatu i na chwilę przenieść się do skalistych wzgórz północnych Włoch. Jest to na pewno wielki plus tego filmu.

 

Podsumowanie

(Nie)Długo i Szczęśliwie to ciekawy obraz ludzkich relacji, który dotyka najważniejszego tematu jakim jest związek kobiety i mężczyzny. Miłość, przyjaźń, lojalność wszystko to możemy znaleźć na ekranie. Znajdziemy tam też zdradę, kłamstwo, rozterki i łzy. Widz ma więc do czynienia z całą paletą uczuć, które prowadzą go prze kolejne minuty seansu.

Film ogląda się z przymiernością i każdy, kto ceni sobie coś więcej niż tylko zwykły obraz na pewno będzie zadowolony po obejrzeniu tego obrazu

 

 

(NIE)DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE
(NIE)DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE
Original title Per tutta la vita
IMDb Rating 5.5 252 votes
TMDb Rating 5.7 46 votes
Udostępniono0

Podobne Tytuły

Tom & Jerry
Trolle 2
Kopciuszek
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
Jak zostałem superbohaterem
Sing
Naprzód
Minionki: Puppy
Emma.
Człowiek z Toronto
Dżentelmeni
Wielki zielony krokodyl domowy
Komentarze
13 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
×