What's happening?

Kopciuszek i kamień życia

Kopciuszek i kamień życia

Mar. 24, 2022USA91 Min.Not Rated
Twoja ocena 0
7 1 głos

Opis

Kopciuszek i kamień życia vider, Cda, Zalukaj

 

„Kopciuszek i kamień życia” to adaptacja klasycznej baśni Charlesa Perraulta, która już od wielu lat stanowi inspirację dla twórców filmowych. W najnowszej wersji produkcji Camila Cabello wciela się w postać Kopciuszka, a jej przeciwnikiem jest zła macocha, grana przez Idinę Menzel.

Fabuła filmu opowiada historię młodej Kopciuszka, która marzy o tym, aby uciec z domu swojej złośliwej macochy i odnaleźć swoje miejsce w świecie. Jej marzenia spełniają się, gdy spotyka młodego księcia Alexa, który jest zaklęty w postaci myszy. Kopciuszek postanawia pomóc księciu w powrocie do ludzkiej postaci i odzyskaniu swojego królestwa. W trakcie swojej przygody Kopciuszek zyskuje nowych przyjaciół, w tym początkującą czarodziejkę oraz dwie rozgadane myszy.

 

Kopciuszek i kamień życia cda

Główną postacią filmu jest oczywiście Kopciuszek, w którą wciela się Camila Cabello. Aktorka przekonuje swoją grą, emanując pozytywną energią i naturalnością. Jej postać to silna, niezależna kobieta, która nie boi się spełniać swoich marzeń. Idina Menzel, znana z roli Elsy w filmie „Kraina lodu”, gra rolę złośliwej macochy, która próbuje zepsuć życie Kopciuszkowi. Menzel wciela się w tę postać idealnie, przekonująco i z wielką charyzmą.

Warto też wspomnieć o innych postaciach filmu, takich jak początkująca czarodziejka, graną przez Billy Porter, czy też dwie myszy, które towarzyszą Kopciuszkowi w jego przygodzie. Postaci te wnoszą do filmu dodatkową dawkę humoru i koloru, a ich interakcje z Kopciuszkiem są bardzo sympatyczne i zabawne.

 

Podsumowanie

Fabuła filmu jest dość prosta i niezwykle przewidywalna, ale to nie jest wadą tej produkcji. „Kopciuszek i kamień życia” to przede wszystkim bajka, która ma bawić i rozweselać. Film jest pełen pozytywnej energii i dobrych wartości, takich jak przyjaźń, miłość czy odwaga. Nie brakuje też w nim elementów fantasy i magii, co sprawia, że oglądanie filmu jest jeszcze bardziej przyjemne.

Reżyseria Kay Cannon wykonuje swoją pracę z dużą starannością i precyzją. Zdjęcia są piękne, a sceneria baśniowego świata, wprowadza nas w piękny świat baśni i walki dobra ze złem.

Kopciuszek i kamień życia
Kopciuszek i kamień życia
Kopciuszek i kamień życia
Kopciuszek i kamień życia
Kopciuszek i kamień życia
Kopciuszek i kamień życia
Kopciuszek i kamień życia
Kopciuszek i kamień życia
Kopciuszek i kamień życia
Kopciuszek i kamień życia
Original title Ella And The Little Sorcerer
IMDb Rating 4 242 votes
Udostępniono1

Podobne Tytuły

Kosmiczny grzech
O czym marzą zwierzęta
Jeździec Znikąd
Wiking
Mary Poppins powraca
Hellboy
Mroczne umysły
Minionki: Banana
Mulan
Tajemnica Zielonego Królestwa
Krzysiu, gdzie jesteś?
King’s Man: Pierwsza misja
Komentarze
13 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
×