What's happening?

Dog

Dog

Feb. 17, 2022USA101 Min.PG-13
Twoja ocena 0
8 1 głos

Opis

Recenzja Filmu Pies 2022

 

Były Rangers Briggs otrzymuje nieoczekiwanie szanse powrotu do służby wojskowej. Jednym warunkiem jaki musi spełnić, aby móc na nowo wstąpić w szeregi armii jest dowiezienie pas Lulu na pogrzeb jej zmarłego pana, który jest również przyjacielem Briggsa.

Na pierwszy rzut oka sprawa wydaje się łatwa i wyprawa wzdłuż wybrzeża Kalifornii zapowiada się jak przechadzka. Okazuje się jednak, że Lulu posiada bardzo żywiołowy charakter. Nie znosi ona ludzi, a zwłaszcza Briggsa. Czy rangersowi uda się poskromić Lulu i zdobyć jej sympatie?

Sprawdzamy!

 

Film Pies Oficjalny Trailer

 

 

Pies online Film, który Cię zaskoczy

 

Film pies to jeden z tych obrazów, który uwielbia oglądać każdy. Podobnych ekranizacji mieliśmy już dziesiątki i większość z nich okazywała się sukcesem. Zabawne perypetie psa, który stara się jak może uprzykrzyć życie każdemu kto stanie jej na drodze, a zwłaszcza swojemu tymczasowemu panu sprawiają, że film Pies oferuje świetnie spędzony czas.

Co chwila Lulu pokazuje na co ją stać, a to gryząc tapicerkę wozu Briggsa, to uciekając lub demolując otoczenie. Widzowie nie mogą się nudzić ani minuty. Akcja płynie wartko i tylko chwilami mamy czas na złapanie oddechu.

 

Film Pies Gdzie obejrzeć CDA VIDER a może Zalukaj?

 

Pomimo, ze film Pies na pierwszy rzut oka wygląda jedynie na komedie, to oferuje coś znacznie więcej. Śmieszne perypetie to jedno. Istnieje jednak drugie dno tej historii. To ludzkie relacje i próba pokładania swojego życia. Briggs chcąc wrócić do wojska musi poskromić psa, który ma bardzo trudny charakter.

Spowodowane jest to jednak sporymi ranami na duszy. Zatem i człowiek i pies muszą więc naprawić swoje wnętrze, aby móc żyć pełnią.

Jak więc widzicie film Pies oferuje nam nie tylko rozrywkę ale coś znacznie więcej.

 

Podsumowanie

Film Pies to znakomita propozycja dla całej rodziny. Ciekawy scenariusz, wartka akcja i dobrze wykreowane role to nie wszystko co oferuje film.  Znajdziemy tutaj również wiele zabawnych sytuacji, ale również i ważne przesłanie o poszukiwaniu samego siebie. Polecamy wam ten tutuł jeżeli szukacie czegoś lekkiego, ale nieco bardziej ambitnego niż zwykła komedia.

 

Dog
Dog
Original title Dog
IMDb Rating 6.4 5 votes
TMDb Rating 6.5 4 votes
Udostępniono0

Podobne Tytuły

O czym dzisiaj marzą zwierzęta
Dom
Historia mojej żony
Oczy Tammy Faye
Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Bo we mnie jest seks
Zew krwi
Ucieczka z Pretorii
Maschile singolare
3 sekundy
After
Kolejny film o Boracie
Komentarze
13 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
×